​​Виховательку, підозрювану в катуванні дітей у дитбудинку на Київщині, заарештували

Запобіжний захід обрали без можливості внесення застави.

Виховательку, підозрювану в катуванні дітей у дитячому будинку в Київській області, заарештували. Про це повідомили у Київській обласній прокуратурі. 

«За клопотанням ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури виховательці дитячого будинку обрано запобіжний захід – тримання під вартою без можливості внесення застави», – пояснили там. 

Напередодні жінці повідомили про підозру за фактом катування двох дітей (ч. 1, 2 ст. 127 КК України).

В обласній прокуратурі додають: «Слідством встановлено, що підозрювана за домовленістю з опікуном виконувала обов’язки вихователя у дитячому будинку. Між жінкою та двома дітьми періодично виникали непорозуміння через те, що останні не дотримувалися встановлених нею правил проживання. Напередодні підозрювана покликала 11-річну дівчину в одну з кімнат будинку та завдала їй не менше 25 ударів долонею в різні частини тіла. Крім того, з метою залякування інших дітей, вона побила лозиною 9-річну вихованку будинку по ногах». 

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше 51-річна киянку затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання  через, як тоді зауважував, очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов, побої і знущання над дитиною.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *