На засіданні Ставки говорили про ситуацію на Бахмутському напрямку

У понеділок, 6 лютого, Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, під час якого обговорювали ситуацію на Бахмутському напрямку, забезпечення ЗСУ та плани ворога на найближчий час. Про це Львівському повідомили в Офісі президента.

На зустрічі керівництво Збройних Сил та командувачі військ оперативних напрямків доповіли про актуальну ситуацію на фронті. Окрему увагу було приділено позиціям українських захисників на Бахмутському напрямку та забезпеченню їх необхідним озброєнням і боєприпасами.

Зі свого боку розвідки розповіла про можливі дії російських окупантів найближчим часом.

«Крім того, учасники засідання розглянули питання щодо кандидатур для призначення на посади голів обласних військових адміністрацій у низці регіонів», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, Ставка Верховного Головнокомандувача – це надзвичайний орган вищого військового керівництва, що здійснює під час війни стратегічне управління Збройними Силами та іншими військовими формуваннями.

Також вона може вносити зміни й уточнення до структури та організації Збройних Сил, здійснювати планування кампаній і стратегічних операцій, ставити завдання угрупуванням військ, розпоряджатись наявними резервами тощо. Робочим органом є Генеральний штаб ЗСУ.

Із початку повномасштабного вторгнення Росії Ставку Верховного Головнокомандувача скликають регулярно, дотепер було понад пів сотні засідань. Про прийняті рішення публічно не повідомляють, оскільки вони стосуються національної безпеки й оборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *