У міськраді повідомили, чи облаштують кільце на перехресті вулиць Стрийської – Наукової

Це найбільш критичне перехрестя у місті, і в разі відключення електроенергії на 8 або більше годин там виникають проблеми з проїздом.

У Львові пропонували на перехресті вулиць Стрийської – Наукової тимчасово облаштувати кільцевий рух. Як повідомив у програмі «Тема тижня» Tvoemisto.tv директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило, щоб облаштувати таке кільце, потрібно знести суміжні об’єкти, де є право власності, і це потребує викупу та, відповідно, повної реконструкції з перенесенням усіх комунікацій.

«Пропозицією депутата, голови профільної комісії було організувати це за допомоги тимчасових конструкцій у межах наявного перехрестя. Люди це сприйняли по-різному, бо була подана трохи інша візуалізація, ніж мала бути. У нас уже розроблений попередній ескіз, який передбачає комплексну реконструкцію цього перехрестя з облаштуванням кругового руху. Але він передбачає суттєве розширення. Це має бути повноцінне кільце, тоді воно працюватиме», – сказав він. 

Читайте також: Чи запрацюють у Львові усі світлофори та що із ДТП. Розмова з Олегом Забарилом

За його словами, якщо кільце облаштовувати тимчасово – просто встановивши по центру певні тимчасові конструкції, то виникнуть проблеми.

«Перша: при виїзді з кожного напрямку на цьому перехресті є різна кількість смуг. Тому нам треба було б виїзд із трьох смуг корелювати з виїздом із двох смуг, із заїздами, і міг би утворитися певний хаос. Друга і основна, яка унеможливлює таке вирішення: наявність контактної мережі для тролейбусів у теперішньому форматі, коли тролейбуси перетинають це перехрестя по логічній траєкторії, по центру. А якщо ми по центру влаштуємо кільце, їм його треба буде об’їжджати з більшим радіусом», – додав він. 

Він додав, що перехрестя вулиць Стрийської – Наукової є найбільш критичним, і в разі безперервного відключення електроенергії на 8 або навіть більше годин там виникають проблеми з проїздом.

Детальніше про те, як планують заживляти світлофори у Львові, як місто справляється з дорожнім рухом в умовах війни і відключення світла та чи залишились проблемні маршрути, щодо яких є постійні скарги людей читайте у матеріалі Tvoemisto.tv.  

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *