У Києві обмеження руху на вулиці Вадима Гетьмана може тривати місяць

Комунальники працюють цілодобово, аби якнайшвидше закінчити ремонт.

У Києві продовжуються ремонтні роботи на вулиці Вадима Гетьмана. Рух у напрямку Шулявського мосту частково перекритий, це може тривати місяць. Про це повідомили у КМДА.

Там зазначають, що рух на вулиці Вадима Гетьмана у бік Шулявського мосту здійснюється лише правою крайньою смугою, інші – перекриті.

За інформацією відомства, на вулиці Вадима Гетьмана фахівці готують трубопроводи до санації. Туди привозять нові поліетиленові труби, які потрібні для робіт. Загалом планується замінити близько 40 метрів каналізаційного трубопроводу.

«Повний комплекс робіт із заміни ділянки колектора такої протяжності може зайняти близько 30 днів, тому фахівці працюватимуть цілодобово, щоб завершити ремонт якнайшвидше», – додають у КМДА.

Нагадаємо, 2 лютого на вулиці Вадима Гетьмана, 19 сталася аварійна ситуація. Фахівцям  «Київводоканалу» вдалося оперативно відключили пошкоджену ділянку колектора діаметром 500 мм і організувати перекачку стоків за іншою схемою. Тепер тут замінюють ділянку протяжністю майже 40 метрів.

Відомо, доки триватимуть роботи, водопостачання та водовідведення споживачів не припинятиметься.

У КМДА просять киян задля унеможливлення заторів та аварійних ситуацій врахувати та запланувати альтернативні шляхи об'їзду.

Ігор Ющенко

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *