У Львові запрацювала лабораторія, у якій можна ідентифікувати загиблих за ДНК

На сучасне обладнання для проведення ДНК-аналізу з обласного бюджету виділили 38 мільйонів гривень.

У Львівському обласному бюро судово-медичної експертизи запрацював відділ судово-медичних молекулярно-генетичних експертиз. На сучасне обладнання для проведення ДНК-аналізу з обласного бюджету виділили 38 мільйонів гривень.

Джерело: голова Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram

Відтепер, за його словами, фахівці зможуть швидко й на високому науковому та професійному рівні проводити молекулярно-генетичні експертизи і дослідження. 

«Подібна лабораторія є тільки у Дніпрі, тому це величезне зрушення для Львівщини та інших областей, які зможуть скористатися із цих можливостей. Вкрай важливе значення можливості, які дає це обладнання, мають зараз, у часі повномасштабної війни, коли, на жаль, українцям доводиться ідентифікувати своїх загиблих родичів. Коли треба підтверджувати злочини, які чинять над нашими людьми окупанти», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на базі Національного університету «Львівська Політехніка» створять навчальну лабораторію біотехнологій. Там досліджуватимуть бродіння, створюватимуть косметику та виділятимуть ДНК. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *