Як допомогти безпритульним тваринам у період сильного морозу. Рекомендації

Найголовніше – це тепле приміщення, вода і їжа.

На Львівщині насувається суттєве похолодання та сніг. У цей період від негоди страждають безпритульні тварини. Лікарка ветеринарної медицини, терапевтиня Христина Хімчак дала кілька порад стосовно того, як вберегти їх від перемерзання і чим краще нагодувати.

«Найголовніше – це тепле приміщення, вода і їжа. Усе решта – на вибір людини, оскільки створювати для тварин спеціальні будиночки будуть не всі. Якщо є бажання, то можна забрати тваринку додому на холодний період», – каже вона у коментарі Tvoemisto.tv.

  • Вода не має бути гарячою чи дуже холодною, краще кімнатної температури.
  • Якщо є можливість, то завжди добре впустити тваринку (котика/собачка) в під’їзд на ніч, коли, зазвичай, найхолодніше або у разі хуртовин.
  • У посудину дати поїсти щось нежирне, несолоне та без спеції, емульгаторів. Це може бути каша, м'ясо чи корм.

Якщо люди працюють в салонах, магазинах, додає вона, то їх закликають виносити корм і водичку на вулицю, дати тваринам трішки зігрітися.

Ольга Коваль

_______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *