Іванна Герус складає мандат депутатки Львівської облради

Вона ще виконуватиме свої обов’язки, як депутатка фракції «Голос» та очільниця комісії освіти до наступної сесії обласної ради.

Іванна Герус складає мандат депутатки Львівської обласної ради. Натомість вона повністю переходить до роботи у гуманітарній галузі, що, за її словами, несумісно з депутатством. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуку.

«24 лютого змінило життя усіх. Хтось пішов захищати рідну країну зі зброєю в руках, хтось змушений був залишити власну домівку, хтось став Героєм посмертно… Мене цей непростий час повернув до волонтерства. Спочатку ми «жили» на «Арені» – робили все можливе і неможливе, щоб знайти притулок для всіх, хто потребував. Згодом пощастило повернутися в громадський сектор… Мене запросили в благодійний фонд реалізовувати проєкти, які зараз допомагають підтримувати українців та відбудовувати країну. У такій роботі важливі цінності та принципи. Одним з ключових є принцип абсолютної незаангажованості та незалежності, що передбачає неможливість залучення в політичні процеси. Після непростих роздумів стало зрозуміло, що, на жаль, моя робота несумісна з іншим обов’язком – депутатством», – пояснює вона.

Читайте також: Львівські нардепи потрапили під російські санкції

Вона ще виконуватиме свої обов’язки, як депутатка фракції «Голос» та очільниця комісії освіти до наступної сесії обласної ради.

Нагадаємо, що на сайті ЛМР 31 січня з'явилася ухвала про дострокове припинення повноважень депутата Ігоря Шолтиса. Міська рада прийняла рішення на основі заяви ексдепутата про складання ним депутатських повноважень. Своє звернення він написав ще 26 січня.

Для довідки    Івана Герус – волонтерка, пластунка з 1999 року, навчалася в Інституті лідерства та управління УКУ. У різний період часу очолювала Улад Пластунів Новаків, була виховницею, очолювала департамент фінансів осередку «Пласту» у Львові. У 2018 році її обрали керівницею Львівського осередку «Пласту». Іванна Герус також є співзасновницею ГО «Спільнота Діємо разом», як і Андрій Дячишин та Ярослав Рущишин. У 2020 році пройшла до Львівської обласної ради від партії «Голос».  __________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *