Яким може бути бюджет розвитку Львова 2023 та на що планують скерувати кошти

На засіданні сформували проєкт бюджету розвитку, який вже від завтра будуть розглядати депутатські комісії.

Розмір бюджету розвитку на цей рік пропонують встановити на рівні 2,003 млрд грн. До розподілу на капітальні видатки передбачили 1,372 млрд грн (решта – вже розподілені видатки на гарантовані зобов’язання міста та видатки на ЗСУ). Відповідне рішення «Про схвалення розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської МТГ на 2023 рік» погодили на виконкомі ЛМР. У такий спосіб на засіданні сформували проєкт бюджету розвитку, який вже від завтра будуть розглядати депутатські комісії.

Розподіл по блоках

Як повідомила під час засідання виконавчого комітету керівниця департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, серед пріоритетів бюджету розвитку насамперед проєкти, що реалізовують за співфінансуванням Європейської комісії та Міжнародної фінансової корпорації – це реабілітаційний центр «Незламні» та школа у Брюховичах. Окрім цього, можуть завершити реконструкцію вулиці Шевченка та пропонують розпочати проєкти з реконструкції вул. Залізничної й прокладання трамвайної колії на вул. Миколайчука.

Великі проєкти

За словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, порівняно з минулорічним розміром бюджету розвитку на момент його затвердження сума до розподілу пропонувалась у розмірі 1,496 млрд грн (протягом року вона зростала залежно від наповнення). 

Читайте також: Багато коштів «з'їдає» транспорт. На що піде бюджет Львова

Додамо, що кожен може подавати свої пропозиції на електронну пошту [email protected] до 16 лютого. Із урахуванням зауважень та пропозицій мають підготувати ухвалу, яку винесуть на засідання сесії ЛМР.

Нагадаємо, у Львівській області затвердили бюджет на 2023 рік. Його обсяг в цьому році становитиме 6,8 млрд гривень. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *