Львівські хірурги врятували немовля із вродженою вадою серця

У дитини виявили великий отвір між шлуночками серця.

Львівські хірурги лікарні святого Миколая врятували ще одне немовля з дефектом перегородки між шлуночками серця. Це – одна з найбільш поширених вроджених вад серця у дітей, що зустрічається у 2-6 випадках на 1000 новонароджених.

Джерело: Перше медичне об'єднання Львова

Під час планового УЗД лікарі виявили у дитини великий отвір між шлуночками серця. Дефект міжшлуночкової перегородки призводить до того, що в правий шлуночок серця та легеневу артерію надходить підвищена кількість крові. В таких випадках у дитини утруднюється дихання та розвивається кисневе голодування. Через це страждають головний мозок, нирки та саме серце.

Читайте також: Львівські лікарі видалили ракову пухлину із мозку дитини

«Аби в майбутньому шрам після операції був менш помітним, лікарі вирішили оперувати мініінвазивно – через маленький розріз завдовжки 4 см, що сховається під рукою дитини. А щоб успішно закрити отвір в перегородці, спеціалісти тимчасово зупинили серце Єви», – зазначили медики.

Операція тривала три години. На сьомий день Єва поїхала додому.

Нагадаємо, що у Львові дитині, яка перестала чути на одне вухо, встановили кістковий імплант. Із ним слух має повністю відновитися. Це – друга така операція в Лікарні Святого Миколая, яку медики виконали без допомоги колег із-за кордону.

______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *