У Львові прооперували чоловіка із синдромом карпального каналу

У чоловіка щоночі німіли пальці на руці.

У Першому територіальному медичному об’єднанні хірурги прооперували 54-річного чоловіка із синдромом карпального каналу. Про це повідомили на сторінці медзакладу.

Упродовж двох років щоночі Костянтин прокидався від оніміння пальців на правій руці. Обстеження показало – зв'язка стискає нерв. Причина розвитку синдрому – повторювані рухи пальцями та зап’ястям. У людини виникають проблеми з точними рухами хворою рукою, також з'являється відчуття слабкості, предмети випадають з рук, або людина не може стиснути пальці в кулак. Симптоми зазвичай посилюються вночі, в положенні, коли рука піднята вгору. Інколи через поколювання і оніміння люди прокидаються та опускають руку донизу.

«Синдром карпального каналу усунути досить просто. Для цього необхідна нескладна 10-хвилинна операція: ендоскопічна декомпресія, тобто хірургічне звільнення нерва від цієї зв‘язки. Костянтина прооперували через мінідоступ – розріз розміром 1 см. Раніше в лікарні Святого Луки такі втручання виконували відкрито, тобто робили розріз в 5 см. Після втручання Костянтин знову почав відчувати усі пальці», – розповіли у лікарні.

Нагадаємо, кардіохірурги Лікарні Святого Миколая врятували немовля з критичним аортальним стенозом, виконавши операцію Росс-Конно. Таку складну операцію в два етапи провели у Львові вперше.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *