Гірськолижний сезон на Львівщині. Як працюють курорти

Стало відомо про дати відновлення роботи курортів.

Поціновувачі гірськолижного спорту можуть відвідати п'ятірку найпопулярніших курортів Львівщини. Про це повідомили в управлінні туризму та курортів Львівської ОВА.

«Захар Беркут»

7 лютого відбулось відкриття сезону на гірськолижному курорті «Захар Беркут». Окрім гірськолижних трас тут організували також санну трасу. Крім того, тут один з найдовших витягів в Україні. Ski-паси протягом денного часу у будні коштують 900 грн, а у вихідні та свята – 1100 грн.

«Ільз»

Кілька днів тому розпочав свою роботу і туристичний комплекс «Ільз». Також працюють навчальний та крісельний, як оглядовий з 12:00 по 17:00, витяги на горі Погар. Покататися можна вже і на гірськолижному курорті «Звенів» в Орявчику. 

Читайте також: На Львівщині гірськолижний курорт вдруге виставили на продаж за понад 184 млн грн

«Буковиця»

Щоб займатись у зручний для себе час і уникнути черг, гірськолижний курорт рекомендує забронювати інструктора заздалегідь. Графік роботи: щодня з 09:00 по 17:00. Лижна школа працює щоденно з 09:00 по 16:30. Навчають групи та проводять індивідуальні заняття. Працюють окремі інструктори для дітей. Вартість першої години занять для дорослих – 550 грн.

«Карпатські полонини»

Лижні катання пропонує і відпочинковий комплекс «Карпатські полонини», що у селі Орів. Траса підходить для початківців і відвідувачів з невеликим досвідом катання на лижах чи сноуборді. Бажано їхати сюди компанією, бо для меншої кількості осіб, ніж чотири, витяг не включають. Лижі гірські та бігові протягом повного дня коштують 250 грн, а лижі дитячі – 200 грн.

«Emily Resort»

Гірськолижній витяг «Emily Resort» лише за 4 км від центру Львова відновлює свою роботу 10 лютого. Там є три траси різного рівня складності довжиною 475, 528 та 595 метрів, крісельний витяг довжиною 404 метри, прокат спорядження та послуги інструкторів. Катання протягом денного часу (з 09:00 -17:00) в будні дні коштує 800 грн. Вечірні ski-паси (з 17:00 – 21:00) коштують 500 грн, а катання протягом повного дня – 1200 грн.

«Плай»

Гірськолижний курорт «Плай» планує відкрити лижний сезон 10 лютого. Раніше у «Плай» повідомляли, що планували розпочати його 16 грудня, проте очікували настання морозів. 

Нагадаємо, що протягом 2022 року та у перші дні 2023 у Львові переважає внутрішній турист: відвідати місто приїжджають люди із східних та центральних областей України.

Підготувала Олена Шумик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *