Що перешкоджає Росії розпочати широкомасштабний наступ – ГУР

Росія не має ресурсів, щоб розпочати широкомасштабний наступ до річниці повномасштабного вторгнення 24 лютого.

Про це повідомив представник головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк у коментарі виданню Kyiv Post, пише Dailylviv.com.

«У той час, як поширюється інформація про запланований на 24 лютого широкомасштабний наступ Росії, українська військова розвідка повідомляє, що Росія вже розпочала повномасштабний наступ 24 лютого минулого року, який триває й сьогодні», — зазначив представник воєнної розвідки України.

Андрій Черняк заявив, що Росія планує найближчими тижнями активізувати свої зусилля на сході України, зазначивши, що зараз вона «намагається знайти слабкі місця в нашій обороні. Однак, за нашою інформацією, російське командування не має достатніх ресурсів для широкомасштабних наступальних дій. Головною метою російських військ залишається досягнення хоча б якогось тактичного успіху на сході України».

Андрій Черняк також підкреслив, що в Росії не вистачає високоточної зброї.

«Росія стикається з браком високоточної зброї, і, попри це, вона продовжить використовувати ракетний терор проти мирного населення в Україні. росіяни вже використали понад 80 відсотків високоточних ракет. Вони намагаються відновити своє виробництво, але поки це їм не вдається», – підсумував представник воєнної розвідки України.

Захід втягує Росію у війну на виснаження, – Кох

РФ створює двомільйонну армію – ГУР

Росія анонсує формування щонайменше 20 нових дивізій – український генерал

Путін змінив керівника угруповання військ РФ проти України

В Росії заборонили виїзд за кордон військовозобов’язаним

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *