Уряд розширив категорії держслужбовців, які можуть виїхати за кордон

Тепер це можуть бути і опікуни, піклувальники та прийомні батьки.

Уряд розширив категорії держслужбовців, які можуть виїхати за кордон до своїх дітей. Відтепер це можуть бути і опікуни, піклувальники та прийомні батьки.

Джерело: ДПСУ

Жінка, яка є усиновлювачем, опікуном, піклувальником, однією з прийомних батьків або однією з батьків-вихователів, яка виховує дитину/дітей до 18 років, може виїхати за кордон для відвідування дитини або її супроводу.

Для цього необхідні:

  • закордонний паспорт;

  • свідоцтво про народження дитини;

  • документи, що підтверджують перебування дитини за кордоном;

Читайте також: Військовий облік для жінок відклали на рік

Чоловіки додатково повинні мати документи, що підтверджують статус одинокого батька, виховання та утримання дитини батьком самостійно.

Нагадаємо, що РНБО ухвалило рішення про заборону виїзду чиновників за кордон. Перетинати межі України можна буде виключно у службових цілях. Президент України Володимир Зеленський підписав указ про заборону виїзду 23 січня.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *