«Сихів уже біля Сокільників, місту потрібна стратегія розвитку», – львівський забудовник

Олег Манзій каже, що не завжди зрозуміло, де шукати землі для забудови, бо безпроблемних земель для забудов у Львові немає.

«Львів уже вийшов за рамки міста, тож потрібна стратегія розвитку», – з такою думкою під час публічної дискусії медіа-хабу «Твоє місто» про те, як забудовують Львів, виступив львівський засновник та CEO компанії Smart Estate Олег Манзій, який працював у ІТ-сфері, та є одним із перших серед тих, що створювали модель центральної частини Львова.

Зі слів Олега Манзія, за останні чотири роки в місті прийняли дві стратегії – план сталої мобільності та стратегію інтегрованого розвитку. Але генплан вже не є ідеальним документом, тепер потрібна ще й стратегія транспорту, екології.

«Львів уже вийшов за рамки міста, навіть житлові квартали – такі як Сихів – уже біля Сокільників. Тож хотілося б бачити стратегію розвитку: де ми маємо побудувати житло для пів мільйона людей, які приїхали сюди через війну», – сказав він. 

Олег Манзій додав, що якби забудовникам можна було отримати документ від поважної європейської містобудівної компанії, то стало б зрозуміло, де шукати землі. Бо безпроблемних земель, за його словами, у Львові для забудов немає.

Читайте також: Житло на ЛАЗІ. Як змінюється вулиця Стрийська і що тут ще збудують

Більше з дискусії Tvoemisto.tv «Сучасна забудова Львова і майбутня історична пам’ять. Як Львову не втратити своє обличчя» за участі президента Асоціації архітектури Франції, головного архітектора Львова, забудовників, архітекторів, і депутатів міськради читайте тут.

_______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *