Норвегія передасть Україні Leopard 2 та танки спецпризначення

Країна також виділить кошти на боєприпаси та запасні частини до цієї техніки.

Норвегія вирішила передати Україні 8 Leopard 2 та 4 танки спецпризначення. Вона також виділить кошти на боєприпаси та запасні частини до цієї техніки.

Джерело: міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам у Twitter

«Рішення передати танки Leopard 2 і танки спеціального призначення було прийнято після тісного діалогу як з начальником оборонного відомства, так і з іншими європейськими країнами. Війна в Україні наближається до критичної фази, і вони залежать від своєчасної та істотної підтримки»,– йдеться у повідомленні.

Крім того, Норвегія також запропонує 250 мільйонів крон до фонду ЄС-Україна, European Peace Facility. Кошти підуть на боєприпаси та запчастини до Leopard 2.

Нагадаємо, що Збройним силам України необхідний «бронетанковий кулак» для завдання нищівного удару по противнику на окремих напрямках, який складатиметься з танкової бригади у складі двох-трьох танкових батальйонів (116-180 танків). 

_________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *