Фонд гарантування продасть нерухомість Мегабанку в центрі столиці

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на аукціон колишнє відділення АТ «Мегабанк» у центрі Києва. Стартова ціна – 50 млн грн.

23 лютого в системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу об’єкта нерухомості, що розташований у центральній частині міста Києва. На торги виставлено колишнє відділення банку – нежитловий двоповерховий будинок на вулиці Богдана Хмельницького, 64. Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

Виставлена на продаж будівля розміщується у самому центрі Києва – у пішій доступності (за 800 м) одразу до трьох станцій метро «Університет», «Золоті ворота» та «Театральна». Загальна площа об’єкта нерухомості – 690,8 кв. м.

Початкова ціна реалізації лота – 50 млн грн. Торги відбудуться за класичною (англійською) моделлю аукціону. Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «МЕГАБАНК».

Нагадаємо, Національний банк 21 липня 2022 року ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати АТ «Мегабанк» через неплатоспроможність.

Ігор Ющенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *