Галузь гостинності Львова за рік війни заробила більше, ніж за рік миру

Галузь гостинності Львова у 2022 році змогла заробити на 15% більше ніж у 2021. Це стало можливим завдяки адаптації до нових викликів і потреб, які виникали у гостей міста, переселенців та львів’ян.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як повідомляє Головне управління державної податкової служби у Львівській області, загальна сума надходжень від галузі гостинності Львівської МТГ за 2022 рік становить 282 млн грн. Це на 15% більше, ніж за 2021 рік, коли прибуток становив 245 млн грн. Частка туристичного збору, що надійшла в бюджет Львова у 2022 році, становить 19,7 млн грн. 

Найбільше податків було сплачено від діяльності готелів, закладів харчування, функціонування театральних і концертних залів та музеїв.

2022 рік розпочався для Львова із вдалого новорічно-різдвяного туристичного сезону. Проте, напередодні повномасштабного вторгнення Росії, кількість туристів у Львові суттєво зменшилась (що також пов’язано із застереженнями посольств іноземних країн щодо поїздок в Україну).

Після 24 лютого профіль і ціль відвідувачів міста Лева змінились, а сфера гостинності, до якої входять заклади розміщення, харчування та інші супутні послуги, підлаштувалась до складних умов, які потребували гнучкості і швидкої реакції. Зокрема, сфера гостинності Львова відіграла важливу роль у допомозі ВПО.

Один німецький туроператор прилетів до Львова всупереч рекомендаціям МЗС ФРН

Нові туроб’єкти відкрили у громадах Львівщини: що цікавить мандрівників

Львівщина – друга за популярністю територія туризму в Україні

Королівський шлях: на Львівщині буде новий туристичний маршрут

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *