На одній з важливих помпових станцій у Львові встановлюють двигун від Швейцарії

Посольство Швейцарії в Україні і «Швейцарський гуманітарний фонд» надали Львову 630 кВт двигун і частотний перетворювач до нього компанії «АВВ» (Швейцарія).

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Завдяки сприянню міста і нашим закордонним партнерам, маємо змогу встановлювати енергоефективне обладнання на наших об’єктах.

Так, нещодавно Посольство Швейцарії в Україні і «Швейцарський гуманітарний фонд» надали нам надійного 630 кВт двигуна і частотного перетворювача до нього бренду «АВВ» (Швейцарія).

Це устаткування буде встановлено на одній з важливих насосних станцій, де його використання дозволить суттєво заощадити споживання електроенергії, а також зменшити аварійність мереж внаслідок плавності пуску насосу й плавності регулювання подачі води. Наразі тривають роботи з монтажу нового обладнання», – розповідають у ЛМКП «Львівводоканал».

За інформацією підприємства, у 2022 році завдяки заміні насосних агрегатів на сучасніші й більш економні та встановленню частотних перетворювачів, вдалося зекономити 10,9 млн грн або на 2,9% витрат питомої електроенергії.

Посольство Швеції в Україні порадило не пити у Львові з водопровідних кранів

У межах Львова і області знищені практично всі електропідстанції, – Садовий

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *