Росіяни розуміють неминучість контрнаступу ЗСУ, тому поспішають на Донбасі, – розвідка

Росія усвідомлює неминучість українського контрнаступу, тому поспішає, щоб захопити нові території на Донбасі. Про це Львівському порталу повідомили у Головному управлінні розвідки міноборони України.

Представник української розвідки Андрій Юсов в ефірі одного з телеканалів розповів, що теперішню активізацію російських окупаційних військ не варто порівнювати з повномасштабним вторгненням, яку було на початку 2022 року.

«Ми бачимо, що вони не можуть виконати поставлені завдання, однак це не означає, що подальших спроб не буде. У ворога є резерв, є накопичена жива сила, щоправда, разом із тим є проблема з технікою та боєкомплектом», – сказав він.

За словами Андрія Юсова, росіяни розуміють, що продовження українського контрнаступу і операції зі звільнення наших територій неминучі. Українські збройні сили готуються, і цей план буде втілено в життя.

«Тому ворог поспішає і зараз продовжує робити міцні атаки і по Вугледару, і по Бахмуту, розуміючи, що наступ українських сил неминучий, намагаючись його збити певним чином», – підкреслив представник ГУР.

Нагадаємо, напередодні в українські розвідці казали, що головний наступ РФ буде саме на Донбасі, адже російський диктатор Путін наказав вийти на адмінкордони Луганської і Донецької областей до березня. Події на всіх інших напрямках фронту будуть задля відволікання уваги і сил ЗСУ.

Ще у січні президент Володимир Зеленський стверджував, що Росія вже почала свій новий наступ і веде його саме на Донбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *