Скільки пар на Львівщині одружились у День закоханих

У Львові зареєстрували шлюб 19 пар.

В День закоханих усі охочі могли подати заяви та зареєструвати шлюб у день звернення. Цього дня відділи ДРАЦС працювали у подовженому режимі, аби усі охочі змогли зробити цей день особливим для себе та своєї другої половинки. Як повідомили у коментарі Tvoemisto.tv у Західному міжрегіональному управлінні юстиції, на Львівщині за добу побралися 93 пари.

У Львові зареєстрували шлюб 19 пар, з них – 2 за скороченою процедурою (прийшли, подали, і зареєстрували), ще двоє скористались додатковою послугою шлюб протягом доби – це були громадяни із Азербайджану та Узбекистану.  Також 14 лютого у місті одружилось три пари військовослужбовців. 

«Якщо порівнювати з минулими роками, коли був мирний час, не було пандемії, то цьогоріч в День закоханих вдвічі, а то й втричі менше наречених до нас звернулося, які хотіли зареєструвати шлюб. Загалом святкування було стриманим, ми не відкривали парад наречених, не запрошували співаків, все було зроблено своїми силами та без витратів бюджетних коштів», – зазначив у коментарі Tvoemisto.tv керівник відділу Державної реєстарції актів цивільного стану Зіновій Старосцінський.

Нагадаємо, українцям для замовлення та отримання адміністративних послуг в органах Державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) не потрібен паперовий документ та його ксерокопії. Зареєструвати шлюб можна з документами в додатку «Дія».

Антоніна Костик

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *