У системі «Нової Пошти» стався масовий збій. Що відомо

Клієнти не можуть оформити відправлення посилки через додаток.

У роботі «Нової пошти» стався масштабний збій у системі. Клієнти скаржаться, що неможливо ані отримати, ані надіслати посилки. Про це повідомляють клієнти та підтверджують на офіційній сторінці компанії в Facebook.

Зокрема, неможливо оформити відправлення посилки через додаток.

«Так, на жаль, зараз є збій. Наші фахівці з технічного відділу вже працюють над розв’язанням цієї проблеми. Просимо трішки терпіння і все запрацює», – повідомили представники компанії у коментарях під одним із постів.

Наразі у компанії не повідомляють, коли зможуть відновити роботу системи.

«Точної інформації на цю мить ми не маємо. Сподіваємось, що незабаром все вирішиться», – додали в коментарях на Facebook.

Нагадаємо, з 1 січня Нова пошта змінила вартість послуг отримання посилки. Оператор експрес-доставки пояснює такий вимушений крок стрибками цін на пальне, витратами на закупівлю генераторів та додаткового обладнання для посилення зв’язку, проте це необхідно, щоб і надалі гарантувати вчасну та якісну доставку під час війни.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *