Українська розвідка співпрацює з людьми, дуже близькими до Путіна, – ГУР

Головне управління розвідки Міністерства оборони України співпрацює з людьми з близького оточення російського президента Владіміра Путіна. Про це сказав представник української розвідки Андрій Черняк в інтерв’ю грецькому виданню Iefimerida, пише Українська правда.

«На війні ми використовуємо всі засоби, дозволені законом. Ми знайшли механізми співпраці навіть з людьми, які є дуже близькими до Путіна. Ці люди поза всякими підозрами, вони відомі як прихильники “великої Росії”», – розповів Андрій Черняк.

Він зауважив, що небагато російських високопосадовців співпрацюють з ГУР через дружні почуття до України. Водночас, за словами Черняка, в оточенні Путіна є доволі багато людей, які не підтримують теперішню політику РФ щодо України, зокрема повномасштабну війну.

«Усі вони роблять це заради власної вигоди, це в їхніх інтересах. Хтось – щоб урятувати своє життя. Хтось тому, що втрачає гроші. Після вторгнення в Україну низка людей почала дуже швидко втрачати гроші та вплив. Їм це не подобається», – пояснив він.

Представник української розвідки вважає, що наразі ці люди не готові до будь-яких переворотів у РФ, але «якщо він (Путін – ред.) втратить владу, вони його знищать».

Як повідомляв Львівський портал, в українській розвідці напередодні заявили, що Росію цікавить вся Європа як «зона впливу». Тому якщо Україна впаде, РФ піде далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *