У львівському Охматдиті відкрили реконструйоване приймальне відділення

У межах реконструкції утеплили підлогу та зробили ремонт у коридорі й кабінетах спеціалістів.

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні Охматдит відкрили реконструйоване приймальне відділення. Тепер воно виконує функцію відділення ектреної допомоги. Про це повідомили у пресслужбі медзакладу.

У межах реконструкції утеплили підлогу та зробили ремонт у коридорі й кабінетах спеціалістів. У відділенні нині також функціонуватимуть ремзал, мала операційна зала, палати-ізолятори, УЗД-кабінет, огляд усіх спеціалістів – хірурга, педіатра, ортопеда, травматолога, окуліста тощо.

Додамо, що реконструювали відділення за кошти благодійників, зокрема Українського католицького університету.

Нагадаємо, напередодні у львівському Охматдиті запрацював Центр постінтенсивного виходжування новонароджених та недоношених дітей. Консультативно-діагностувальну та лікувальну допомогу надаватимуть дітям від 0 до 28 днів. ____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *