У Львові шматок ліпнини з будівлі медуніверситету впав на голову 17-річній дівчині

Постраждалу госпіталізували із підозрою на струс мозку.

Сьогодні, 16 лютого, близько 15:00 год, шматок ліпнини з будівлі корпусу медуніверситету у Львові, що на вул. Шімзерів, впав на голову перехожій дівчині. 

Джерело: пресслужба ЛМР

Постраждалу госпіталізували в лікарню святого Миколая із підозрою на струс головного мозку. Як уточнили у пресслужбі Першого медичного об'єднання Львова у коментарі Tvoemisto.tv, наразі діагноз ще з'ясовують, оскільки постраждалій необхідно пройти відповідне обстеження.

«Дівчина поступила до лікарні із підозрою на струс мозку. Але наразі діагноз ще встановлюють, бо потрібно пройти певні обстеження. Власне, її госпіталізували, щоб слідкувати за станом», – зазначили у лікарні.

Нагадаємо, що цього тижня на Львівщині зафіксували кілька випадків, коли мешканці провалювалися під кригу. Так, нещодавно допомогу надавали двом підліткам, що потрапили під кригу.

Ірина Давосир

_________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *