У школах Львова можуть з’явитися пластові домівки

Пластові домівки – це місця для занять та тренінгів Національної Скаутської організації.

У школах Львова можуть з’явитися пластові домівки. Депутати підтримали нову освітню Програму інтеграції пластового руху у заклади освіти Львівської громади у співпраці з міською молодіжною громадською організацією «Станиця Львів Пласту Національної скаутської організації України». Про це йшлося на постійній комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки ЛМР.

Це означає, що у школах вже скоро можуть з’явитися пластові домівки, а виховниками мають можливість стати як батьки, так і вчителі.

Читайте також: Нова керівниця львівського Пласту: Нам важливі не гроші, а визнання

«Ми маємо можливість поширити пластовий рух серед шкіл, бо насправді  є дуже багато охочих навчатися у Пласті, але змушені очікувати, бо бракує виховників. А завдяки цій співпраці ми дамо можливість більшій кількості дітей долучитися до Пластового руху, організовувати спільні табори, поїздки тощо», – пояснила голова постійної комісії, депутатка ЛМР Уляна Пак.

Окрім цього, депутати підтримали продовження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді та Програми розвитку шахів у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади, які через пандемію Covid-19 та війну у багатьох установах призупинили свою діяльність.

Довідка

«Пласт» – скаутська організація України, метою якої є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, «Пласт» виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і провідників українського суспільства. Пластові домівки – це місця для занять та тренінгів.

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *