У «Львівобленерго» розповіли, чи вимикатимуть сьогодні світло

Сьогодні світло не вимикатимуть.

У п'ятницю, 17 лютого, на Львівщині не заплановано вимкнень електроенергії, оскільки наразі немає розпоряджень НЕК «Укренерго» про введення лімітів.    

Джерело: «Львівобленерго»

«Зверніть увагу, якщо за певною адресою відсутня електроенергія, це пов'язано з іншими причинами: вихід з ладу кабелю чи аварійне пошкодження мереж, яке трапляється і в мирний час; ремонтні роботи, які планово проводять протягом всього року для підтримки електромереж у належному стані», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, у разі зміни і запроваджень відключень світла «Львівобленерго» повідомить додатково. Аби отримувати інформацію стосовно електропостачання, можна користуватись офіційними ресурсами «Львівобленерго», приміром, сайтом, сервісом «Чому немає світла» чи гарячою лінією у Facebook.

Нагадаємо, що росіяни уночі 16 лютого завдали ракетного удару по Львівській області. Зокрема, три ракети влучили в об‘єкт критичної інфраструктури. Очільник Львівщини уточнив, що це не є об‘єкт, від якого залежить подача електроенергії в області.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *