Україна збільшить імпорт електроенергії з Європи

Експорт електроенергії Україна припинила 11 жовтня.

Європейське енергооб'єднання ENTSO-E ухвалило рішення про збільшення технічної можливості постачання електроенергії в Україну до 700 МВт без обмежень у будь-який час. 

Джерело: «Укренерго»

14 лютого компанія ENTSO-E ухвалила рішення про збільшення технічної можливості імпорту електроенергії в Україну до 700 МВт у будь-який час. До цього максимально можливий імпорт з Європи становив 700 МВт вночі та 600 МВт в інші години доби. 

«Україна імпортує електроенергію з ЄС, який при втраті генерації на електростанціях внаслідок російських масованих обстрілів енергосистеми дозволяє зменшити дефіцит потужності й відповідно зменшити обсяги обмежень», – пояснили в «Укренерго».

Читайте також: Чому у львів'ян може не бути світла попри те, що графіків не застосовують

Натомість експорт електроенергії Україна припинила 11 жовтня 2022 року – після першого масованого ракетного обстрілу росії по об'єктах енергетичної інфраструктури України. Зазначимо, станом на ранок 16 лютого в енергосистемі України відсутній дефіцит, обмежень світла немає.

Нагадаємо, що 20 лютого у Львові та області проводитимуть заміри споживання електроенергії. У цей день світло не вимикатимуть.

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *