Чим відрізняється набір до «Гвардії наступу» від загальної мобілізації та як долучитися

Tvoemisto.tv розповідає, чим відрізняється набір до «Гвардії наступу» від загальної мобілізації, як вона формується та скільки людей уже долучилося.

На Львівщині запрошують добровольців до лав «Гвардії наступу». Це кампанія з формування нових бригад для захисту України. Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик, вона базується під структурами, що підпорядковані Міністерству внутрішніх справ (Нацполіція, Нацвардія, Державна прикордонна служба).

Зокрема, Нацгвардія пропонує п’ять штурмових бригад, а Держприкордонслужба і Нацполіція – по одній. 

«Добровольцям пропонують альтернативу: бути мобілізованими і відповідно розподіленими у військові частини, які визначить військкомат або самостійно обирати те, що ближче по духу – служба в органах чи ДПСУ. «Гвардія наступу» – це рекрутингова компанія, створена для того, щоб вмотивованих і налаштованих із зброєю в руках громадян долучити до лав Сил оборони нашої держави», – сказав він.

Як залучають добровольців? 

«Гвардія наступу» формується двома шляхами: перший – це рекрутингові центри на базі ЦНАПів, усього їх є 8 у області. Бльш поширеним є варіантом є подача електронної анкети через ресурс STORM.MVS.GOV.UA.

Скільки добровольців вже подали заявку у «Гвардію наступу»

За останніми даними, у ЦНАПах на Львівщині понад 800 добровольців уже подали заяви і більш ніж 1000 анкет – онлайн. Андрій Годик зазначає, що переважно добровольці подають заявки саме на вступ до Національної поліції. Загалом в Україні сформують 8 бригад, де визначають командирів. Кожен доброволець зможе ознайомитися з бойовою роботою, військовою частиною тощо. 

«Рекрутингова компанія триває, добровольці є. Бригади потрібно зробити боєздатними шляхом військового вишколу, озброєння, тощо», – зазначив посадовець і додав, що кожне відомство пропонує виплати добровольцям «Гвардії наступу», а якщо вони будуть залучені до виконання бойових завдань, то отримуватимуть відповідне грошове забезпечення, як військовослужбовці ЗСУ.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *