Львівські дитсадки забезпечили генераторами

Є потреба в генераторах для котелень, від яких в громадах опалюються школи та садочки.

110 дитячих садків у Львівській громаді забезпечити 162 генераторами. Зокрема, їх встановили також у дошкільних навчальних закладах у Дублянах, Гряді, Зашкові, Підбірцях, Малехові, Великих Грибовичах, Рудно, Брюховичах, Винниках. Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Частину обладнання закупили за бюджетні кошти Львівської МТГ, а решту – з ініціативи міста придбали благодійні організації. У планах – забезпечити таким обладнанням ті заклади, які мають генератори надмалої потужності.

Читайте також: Львівські садки обіцяють забезпечити генераторами

Окрім цього, ще є потреба в генераторах для котелень, від яких в громадах опалюються школи та садочки.

Нагадаємо, що для 95% шкіл Львова у листопаді минулого року закупили генератори та «буржуйки», тобто металеві печі, а тому у випадку надзвичайних ситуацій ці навчальні заклади використовуватимуть для роботи пунктів обігріву. Є лише кілька шкіл, де технічно встановити їх немає можливості. Водночас дитячі садки тоді ще не забезпечили альтернативними джерелами тепла та енергії. Для цього мали оголошувати тендер.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *