На вихідних у Києві та області можуть застосувати стабілізаційні відключення світла

Попри те, що у Києві майже тиждень, за виключенням декількох районів, не застосовують вимкнення світла, на вихідних можуть застосувати відключення

18-19 лютого в деяких районах столиці можуть бути стабілізаційні відключення за графіками у зв’язку з проведенням ремонтних робіт. Про це повідомили у ДТЕК.

Відтак у суботу 18 лютого з 9:00 до 22:00 можливе відключення електроенергії в частині Лівого берега та в Голосіївському районі.

У неділю не виключають того, що з 8:00 до 13:00 доведеться застосувати вимкнення в Голосіївському, Солом’янському, Дарницькому, Дніпровському районах.

Також через ремонти на Київщині відключення за графіками можливі в частині Бучанського району. На вихідних електропостачання буде обмежуватись з 6:00 до 22:00.

Зазначимо, уже кілька днів поспіль Укренерго не формує ліміти для регіонів, адже генераційних обмежень практично немає.

Втім, у деяких районах столиці є мережеві обмеження, через те, що інфраструктура не дає змоги передавати належні обсяги електроенергії.

Як і було раніше, у Києві такими є частина ГолосіївськогоСвятошинського та Шевченківського районів. Там є дефіцит пропускної спроможності мереж, тому відключення світла можливі. Графіки доступні тут

Учергове нагадаємо, що не слід зайвий раз навантажувати мережу, тому просимо киян користуватися електроприладами по черзі та за можливості використовувати електроенергію помірно, аби уникнути можливих аварій. Ігор Ющенко  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *