У Бахмуті загинув львівський гандболіст Роман Пронюк

У Бахмуті захищаючи Україну загинув Роман Пронюк, майстер спорту України з гандболу/

Про це повідомили у Федерації гандболу України, пише Dailylviv.com.

“Рома був найвеселішим гравцем команди, його всі любили… Він назавжди залишиться для нас “Ромою”, “Ромцею”, “Ромахою”. Найбільше він не любив програвати і на ігри завжди виходив тільки, щоб перемогти, – говорить про Романа його колишній партнер по команді “СКА-Львів” Валерій Мельник”   

Роман Петрович Пронюк народився 28 лютого 1975 року у місті Коломия, де почав займатися гандболом. Є випускником Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. У 1999 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури. Проходив військову службу у спортивному клубу армії у Львові.

Грав за “СКА-Львів” у 1995 – 2003 роках та у 2005 – 2012 роках, а також за “Енергетик” (Нетішин) у 2003 – 2005 роках. Є майстром спорту України за гандболу, учасником європейських кубкових турнірів 1995 та 1996 роках, срібним призером Спартакіади України 1995 року.  

Роман Пронюк був військовим, воював в АТО.

У Бахмуті загинув захисник із Львівщини Юрій Мізунський

У боях під Бахмутом загинув 35-річний варшав’янин Даніель Штібер

У боях за Бахмут загинув не козак Гаврилюк, а його однофамілець – Володимир

Аналіз ДНК підтвердив, що на Львівщину привезли іншого загиблого військового

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *