У Києві на Подолі відкрили тимчасовий культурний простір у контейнерах з металу «Азовсталі»

У Києві на Контрактовій площі з вантажних контейнерів встановили тимчасовий культурний простір Module of Temporality.

17 лютого на Контрактовій площі в Києві відкрився новий проєкт команди don’t Take Fake "Модуль тимчасовості" (MOT).

Module of Temporality — це виставковий павільйон із мобільних блоків — вантажних контейнерів, які уособлюють постійний рух і мають можливість релокації. «Модуль тимчасовості» є благодійним проєктом Don't Take Fake, який збирає кошти на відновлення культурних памʼяток.

 

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений MOT | Module of Temporality (@mot.object)

Конструкцію на замовлення виготовив Чорноморський судноремонтний завод. Усі 27 контейнерів виготовили з металу підприємств, які найбільше постраждали від російської агресії.

Загальна площа конструкції – 417 кв.м. Стелі не перевищують 2,3 метра, щоби «нагадувати про дискомфорт, який відчувають люди, ховаючись в укриттях». В інтер’єрі й меблях використано листову сталь з «Азовсталі» й Металургійного комбінату імені Ілліча.

На двох поверхах споруди представлять роботи 28 художників з усього світу. Там будуть полотна, скульптури, інсталяції й аудіовізуальні роботи. Проєкт модуля розробила команда Balbek Bureau.

Простір працюватиме три місяці, до 14 травня. Крім показів, також проведуть серію кінопоказів і лекцій. Куратор експозиції – французький критик і головред журналу Beaux Arts Фабріс Бусто.

За вхід людина може заплатити, скільки вважає доцільним, кажуть організатори. На вході облаштують магазин із мерчем, який створили в колаборації з українськими митцями й брендами одягу. 100% отриманих коштів обіцяють віддати на відновлення культурних обʼєктів України, які постраждали від бомбардувань російських окупантів.

Графік роботи MOT:

  • будні — 12:00–19:00;
  • вихідні — 11:00–20:00.

 

100% отриманих коштів обіцяють віддати на відновлення культурних обʼєктів України, які постраждали від бомбардувань російських окупантів.

Ігор Ющенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *