Роботи Бенксі в Бородянці захистили склом та під’єднали до системи охорони

Графіті відомого вуличного художника Бенксі, яке він намалював в Бородянці, закрили захисним екраном.

Роботи анонімного художника Бенксі в Бородянці захистять склом із накриттям, а також підʼєднають до системи охорони з датчиками руху, температури й вологості. Про це повідомили у Бородянській селищній ОТГ.

У Бородянській громаді тривають роботи з реалізації проєкту захисту графіті знаменитого вуличного художника Бенксі. Наприкінці минулого року він створив їх на зруйнованій будівлі котельні дитсадка «Буратіно» та спаленому російськими авіабомбами будинку № 353 по вулиці Центральній у Бородянці, – йдеться у повідомленні.

Захист встановили навколо двох робіт Бенксі: хлопчика, що долає в боротьбі чоловіка, схожого на Путіна, а також стріт-арту балерини.

Нагадаємо, раніше британський вуличний художник Бенксі підтвердив, що створив сім стінописів в Україні. На початку грудня минулого року кілька людей зрізали та намагалися викрасти картину Бенксі, яку він наніс на стіні розбитого військами РФ будинку в Гостомелі. Під час досудового розслідування була проведена мистецтвознавча експертиза, за результатами якої визначено вартість картини британського митця – понад 9 мільйонів гривень.

Ігор Ющенко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *