Як у Львові працює «Банк освітніх резюме» та хто може скористатися. Пояснення

Кожен, хто шукає роботу, може заповнити гугл-форму та залишити свої дані, щоб сконтактувати із керівником школи, який шукає фахівця.

У Львові діє «Банк освітніх резюме» – платформа, що полегшує пошук вчителів та комунікацію із керівництвами шкіл. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила завідувачка сектору інформаційної політики та промоції управління освіти ЛМР Наталія Вітюк.

Кожен, хто шукає роботу, може заповнити гугл-форму та залишити свої дані, щоб сконтактувати із керівником школи, який шукає фахівця. Тим паче зараз у Львові спостерігають потребу у вчителях деяких предметів.

Читайте також: Як перевести дитину на дистанційне навчання. Роз’яснення для батьків

«Заклади освіти мають потребу у вчителях інформатики, бо більшість таких спеціалістів працюють в IT-сфері, з якою школи не можуть конкурувати. Також за останнім оновленням інформації помітно, що бракує асистентів вчителя. Це, власне, педагоги, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами», – пояснила посадовиця.

Вона додає, що зазвичай у Львові брак вчителів фіксують у міжсеместровий період. Під час освітнього процесу вакансії педагогів у школах зайняті. Реєстраційну форму охочі можуть заповнити за посиланням. Станом на кінець 2022 року там було понад 100 резюме. Якщо ж у закладі з’явиться відповідна вакансія, працівники зателефонують та запросять на співбесіду.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *