Приміщення неподалік приміського вокзалу у Львові реконструюють під житло

Йдеться про нежитлові приміщення, що були придбані раніше з аукціону.

Нежитлові приміщення на вул. Городоцькій, 147, що неподалік приміського вокзалу, реконструюють під житлому забудову. Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію у межах наявних фундаментів з пристосуванням під житло прийняли на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 22 лютого.

За словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, йдеться про нежитлові приміщення, що були придбані раніше з аукціону. Рішення прийняли зауваженнями, оскільки забудовник ще має зустрітися з мешканцями для обговорення і врахування їхнього погодження. 

Читайте також: Як забудовують Львів та чим зможуть пишатись наші онуки

За даними Youcontrol, ТзОВ ТВК «Західенергосервіс» зареєстроване на вул. Зеленій у Львові у 2010 році. Основна діяльність – будівництво житлових і нежитлових будівель. Кінцевим бенефіціарним власником є Володимир Яськів.

Нагадаємо, що депутат Львівської міської ради Петро Адамик, його дружина Яна Адамик та колишній депутат Петро Соболь планують збудувати апарт-готель з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вулиці Любінській, 144, де до 2021 року функціонував один з найстаріших ресторанів у Львові «Шекспір». 

Ольга Коваль

Візуалізація з презентації на виконкомі ЛМР

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *