У Львові до роковин великої війни підсвітили будівлі й пам’ятки архітектури. Фото

Така акція солідарності має на меті принести українцям надію та світло, яких вони були позбавлені протягом року війни, сповненого трагедій і руйнувань.

У межах арт-туру містами України «Вшанування пам'яті. Світло для надії» швейцарський митець Геррі Хофштеттер підсвітив будівлі й пам’ятки архітектури у Львові до роковин великої війни росії проти України. 

Джерело: управління культури ЛМР

Під час перфомансу на деяких будівлях перехожі львів'яни змогли побачити художні проєкції, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні, а також українські символи незламності. Кожна підсвітка тривала 15-30 хвилин.

Читайте також: Один із найвеличніших храмів Львова підсвітили

В управлінні поснюють, що така акція солідарності має на меті принести українцям надію та світло, яких вони були позбавлені протягом року війни, сповненого трагедій і руйнувань.

Для довідки

Геррі Хофштеттер – всесвітньо відомий митець зі Швейцарії. Своїми роботами він доводить, що варто жити й захищати планету Земля та її довкілля. Геррі також створив найбільший витвір мистецтва у світі, 22 лютого 2022 року, у китайський рік Тигра, він спроєктував тигра довжиною 5,3 км на північній стороні Айгера в Швейцарії.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *