У столиці зруйновані або пошкоджені близько 800 будинків, – Кличко

В Києві тривають відновлювальні роботи Близько 800 будинків у столиці зруйновані або пошкоджені, 417 із них – житлові. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказав Київський міський голова Віталій Кличко.  

«Кількість зруйнованих і пошкоджених будинків у нашому місті величезна, попри те, що лінія фронту біля нас не проходить. Наразі у Києві зруйновано або пошкоджено близько 800 будинків, 417 із них – це житлові будинки», – сказав він.

Крім того, Кличко зазначив, що 17 будинків мали великі пошкодження.

«Одинадцять із них уже відремонтовано, і люди туди повернулись. Упродовж місяця у 6 будинках уже закінчаться ремонтні роботи, і люди також зможуть туди переїхати», – додав міський голова столиці.

Нагадаємо, у Києві завершили роботи з відновлення 11 із 17 житлових багатоповерхових будинків, які минулого року зазнали пошкоджень внаслідок російських обстрілів. Ще у 6 будинках відновлювальні роботи заплановано завершити у першому півріччі поточного року.

Крім житлових будинків, станом на початок січня 2023 року у Києві відновлено 121 зі 145 об’єктів соціальної інфраструктури, пошкоджених внаслідок бойових дій. Зокрема, відремонтовані 47 шкіл28 дитячих садочків та 46 інших об’єктів, серед яких заклади охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та професійної освіти.

Цього року відновлювальні роботи заплановано продовжити у Національному музеї «Київська картинна галерея» та у Національному музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, у Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького у Голосіївському районі, а також у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва на вул. Жилянській.

Станіслав Нестеренко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *