З 1 березня у Києві зросте вартість електронних учнівських

Однак якщо замовити квитки до кінця лютого, на них діятиме стара ціна.

Вартість виготовлення картки електронного учнівського квитка з 1 березня зросте до 100 гривень через підвищення вартості матеріалів. Усі, хто замовив квитки до кінця лютого, отримають їх за старою ціною, тому батькам рекомендують прискорити оформлення електронних учнівських. Про це повідомили у КМДА, із посиланням на КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

У підприємстві відзвітували, що більше половини столичних школярів – понад 150 тисяч, уже отримали електронні учнівські квитки. Ще 2,5 тисячі квитків – на стадії оформлення.

Нагадаємо, що електронні учнівські дають право їхнім власникам безоплатного проїзду у громадському пасажирському транспорті столиці. Крім того, це перший крок для створення додаткових цифрових сервісів для школярів, їх можна використовувати як перепустку до навчального закладу.

Читайте також: ChatGPT згенерував послуги, які можуть покращити роботу додатку «Київ Цифровий»

Для замовлення електронного учнівського квитка потрібно:

  • зареєструватись у системі https://scard.kyivcity.gov.ua/;
  • знайти в системі дані про свою дитину та приєднати її картку до свого облікового запису;
  • додати/замінити фото дитини;
  • сформувати замовлення електронного носія учнівського квитка і отримати рахунок на оплату;
  • оплатити замовлення (онлайн або через банківську установу).

 

На етапі модерації усі дані заявки перевіряє працівник навчального закладу, після чого е-квиток відправляють на виробництво. Приблизний термін його виготовлення від моменту замовлення до друку – 1 місяць.

Електронне урядування значно пришвидшує та спрощує отримання послуг киянами. За всіма етапами виготовлення е-квитка можна спостерігати в особистому кабінеті. Батькам не потрібно нікуди їхати – коли учнівський буде готовий, його доставлять у заклад, де навчається дитина. Працює електронний учнівський квиток до завершення навчання в школі.

Ігор Ющенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *