Фронтмен «Massive Attack» Роберт Дель Ная приїхав до Києва

В Інстаграмі виконавця з’явилися фото столичного та львівського вокзалів.

23 лютого, в Україну прибув фронтмен британського гурту Massive Attack Роберт Дель Ная. Про це стало відомо із соцмереж співака, який опублікував фото з вокзалів Львова та Києва без подробиць.

 

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Robert Del Naja (@robert3delnaja)

 

Роберт Дель Ная — британський музикант, продюсер, художник. Засновник та фронтмен бристольского гурту "Massive Attack". Їх вважають засновниками музичного стилю тріп-хоп, попри те, що самі учасники відкидають таке визначення.

Сьогоднішні публікації співака в Інстаграм

У березні 2022 року він поширював у своєму Instagram фото зі Святославом Вакарчуком, лідером гурту "Океан Ельзи", та підписом "Солідарність і любов до нашого брата і музиканта", а також публікував посилання на фонд, який допомагає українським біженцям та сім'я в Україні, які потребують термінової допомоги.

У травні гурт "Massive Attack" провів благодійний концерт у Бристолі, афішу до якого намалював сам Дель Ная. Гроші від продажу квитків пішли у фонд War Child.

У мережі існує версія, що Роберт Дель Ная є тим самим британським вуличним художником Бенксі, серед аргументів те, що співак, як і Бенксі родом з Бристоля, а також дивні збіги появи робіт Бенксі у місцях виступів "Massive Attack".

Бенксі вважається одним із найяскравіших представників світового стріт-арту, він відомий тим, що не анонсує появу своїх робіт, дуже мала кількість людей знає його в обличчя, а особистість його не встановлено.

Нагадаємо, британський вуличний художник Бенксі підтвердив, що створив сім стінописів в Україні. Наразі триває їх захист склом та підключення до сигналізації.

Фото: Instagram виконавця

Ігор Ющенко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *