Козицький запропонував скасувати монополію обленерго, коли споживач платить і за приєднання до мережі, і за розподіл електроенергії

Для стимулювання бізнесу як рушійної сили відновлення держави, потрібно докорінно переглянути питання приєднання споживачів до електричних мереж. Плата за приєднання суттєво здорожчує будівництво нових об’єктів, у тому числі – на місці тих, які зруйнували окупанти.

На цьому сьогодні, 22 лютого, наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький на розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. 

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Очільник Львівщини виступив із доповіддю щодо поточного стану енергетичної системи у Львівській області та заходів, які необхідно вжити, щоб подолати наслідки терористичних атак російських окупантів по об’єктах енергетичної інфраструктури.

Козицький зокрема наголосив на тому, що для стимулювання бізнесу як рушійної сили відновлення держави, потрібно докорінно переглянути питання приєднання споживачів до електричних мереж. Плата за приєднання суттєво здорожчує будівництво нових об’єктів, у тому числі – на місці тих, які зруйнували окупанти.

«Крім цього, фактично виходить монополія, коли абонент платить за можливість приєднання, а це мільйони гривень, оплачує афілійованим компаніям оператора системи розподілу за виконання робіт з приєднання, за обладнання і реконструкцію підстанцій. Обладнання переходить на баланс обленерго, і надалі споживач ще й платить за розподіл електричної енергії оператору.

Тому, вкрай необхідно внести зміни в Закон України «Про ринок електричної енергії», розділ IV Кодексу систем розподілу та порядок формування плати за приєднання до системи передачі й системи розподілу», – підсумував начальник Львівської ОВА.

Сильний вітер замість ракет: упродовж доби завершать відновлювальні роботи на пошкоджених електромережах

Ракетна атака не вплинула на електропостачання Львівшини

Російські ракети пролетіли повз ядерний реактор, – звернення Енергоатома

На Львівщині знеструмлено кілька десятків населених пунктів

Україна зменшила імпорт електроенергії до нуля

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *