Польський волонтер на велосипеді привіз ліхтарики для львівських учнів

Він пробув у дорозі 26 годин.

Сьогодні, 23 лютого, польський волонтер Павел Адамєц на велосипеді привіз ліхтарики для львівських школярів. Він пробув у дорозі 26 годин.

Джерело: пресслужба ЛМР

Павел Адамєц у велопричепі доставив до Львова 500 ліхтариків вагою 25 кілограм та 2 кілограми батарейок. 

«Я лише можу уявити, що переживають діти, які сидять у темряві, ховаючись від жахів війни. З ліхтариком вони зможуть почитати книжку, піти в іншу кімнату чи просто побавитися. Один маленький ліхтарик – це одна усмішка дитини, яка зі світлом почуватиметься трохи безпечніше», – зазначив він.

Читайте також: У день волонтера – допомогти українській армії. Як долучитися

Акцію «Світло для України» зі збору ліхтариків започаткували ще наприкінці минулого року у Варшаві. Наразі зібрано 250 тисяч одиниць. Першу партію ліхтариків волонтер вже передав дітям Доннеччини. Партію для Львова сьогодні волонтер привіз самотужки. В планах мандрівника зібрати 4,5 мільйони ліхтариків, аби кожна дитина в Україні отримала своє світло.

Нагадаємо, що наразі дефіцит потужності в енергосистемі відсутній. Електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *