Швейцарський митець розфарбував світлом визначні будівлі Львова

Всі охочі змогли побачити художні проєкції, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні, а також українські символи незламності.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Вчора у Львові розпочався другий світловий арттур швейцарського митця Геррі Хофштеттера містами України.

Цього разу він підсвітив будівлі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, аби вшанувати пам’ять жертв російської агресії.

Акція солідарності присвячений до роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну  та має на меті принести українцям надію та світло, яких вони були позбавлені упродовж року війни, сповненого трагедій і руйнувань.

Під час арттуру на будівлях всі охочі змогли побачити художні проєкції, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні, а також українські символи незламності.

Всесвітньо відомий художник приїхав до України на запрошення Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, за ініціативи та підтримки Посольства Швейцарії в Києві.

Зазначимо, що у межах арттуру містами України «Вшанування пам’яті. Світло для надії» всесвітньо відомий художник зі світла «фарбує» будівлі й пам’ятники у символічні патерни в кольорах державного прапора.

Довідково

Геррі Хофштеттер – всесвітньо відомий митець зі Швейцарії. Своїми роботами він доводить, що варто жити й захищати планету Земля та її довкілля. Серед робіт митця, зокрема – освітлення гори Маттерхорн у Швейцарії.

Будівлю ОДА і облради у Львові підсвітили кольорами прапора України

Новорічний салют над London Eye: синьо-жовті кольори і українська пісня

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *