Львів’ян закликають не паркуватись біля сміттєвих контейнерів

Це перешкоджає вивезенню ТПВ.

Мешканців Львова закликають не паркуватись біля сміттєвих контейнерів, щоб не перешкоджати вивезенню ТПВ. На власників авто, що порушують правила накладають адміністративні стягнення.

Джерело: пресслужба ЛМР

«Власники авто повинні розуміти, що припаркувавшись біля контейнерного майданчика, вони порушують Правила дорожнього руху, відповідно до яких зупинка і стоянка ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів заборонена», – зазначили в управлінні з питань поводження з відходами.

Читайте також: Хто має вивозити сміття з вашого району. Куди скаржитися

Власників авто закликають не паркуватися біля контейнерів, щоб  забір ТПВ відбувався відповідно до затверджених графіків. 

Нагадаємо, що новим керівником управління з питань з поводження з відходами Львівської міської ради став Петро Кінаш, який дотепер працював позаштатним радником міського голови Львова.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *