У центрі Лондона з’явилася Київська дорога

Місцева рада Лондона оголосила про нову назву дороги – «Київська дорога» – до річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це інформує CNN, пише Dailylviv.com.

Вестмінстерська міська рада заявила в заяві в четвер, що нова адреса охоплюватиме невелику ділянку Bayswater Road у центрі Лондона, а новий дорожній знак буде встановлено в п’ятницю. 

Київська дорога буде розташована неподалік від російського посольства, йдеться в повідомленні Вестмінстерської міської ради.

«Запит на нову топонімію надійшов від самої української громади. У Вестмінстері живуть українці, переміщені через війну, і наші жителі відкрили свої серця та двері для тих, хто тікає від путінської військової машини», — сказав у заяві голова Вестмінстерської міської ради Адам Хуг.

«Нам, як центру міжнародної столиці, здалося цілком доречним, щоб частина нашого міста несла вогонь непокорених захисників України. Це невеликий відрізок дороги, але ми хочемо показати жителям України, що їхня боротьба має помітне місце в нашому місті», – додав депутат. «Назви місць у Лондоні змінювалися впродовж десятиліть, щоб позначити важливі моменти чи постаті в історії, тому Київська дорога є частиною цієї давньої традиції».

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко заявив, що Київська дорога є «символом солідарності з українським народом і даниною його незламності перед обличчям агресії».

У Лондоні відбулася потужна Служба Божа в Українській церкві, – Борис Джонсон

У посольствах Великобританії у всьому світі виконали гімн України (відео)

У Берліні підбитий російський танк встановили перед посольством РФ

У Латвії встановили незвичайний пам’ятник Путіну

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *