Зеленський анонсував саміт у Львові про викрадених росією дітей

На конференцію будуть запрошені головний прокурор Міжнародного кримінального суду, багато лідерів різних інституцій, міжнародних організацій.

В березні 2023 року у Львові відбудеться саміт United for justice. Це конференція, на яку запросять прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Хана, багатьох лідерів різних інституцій, міжнародних організацій. Про це сьогодні, 24 лютого, під час пресконференції з нагоди року з дня повномасштабного вторгнення росії в Україну, повідомив Володимир Зеленський.

«Це буде конференція-саміт у Львові, на яку будуть запрошені прокурор Хан, багато лідерів різних інституцій, міжнародних організацій. Там будуть говорити про всі можливості реакції та рішення. Там будуть трибунали щодо сексуального насильства, викрадання дітей. Щодо трибуналу агресії там буде багато різних питань і щодо довкілля також багато різних речей», — зазначив Зеленський, відповідаючи на запитання про те, як Україна повертатиме дітей, яких росія викрадає з окупованих територій.

Читайте також: Байден в Києві анонсував новий пакет військової допомоги

Нагадаємо, що під час конференції Володимир Зеленський наголосив, що просив Реджепа Ердогана посадити путіна за стіл переговорів ще до вторгнення. Проте сьогодні Президент України не готовий проводити діалог із агресором.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *