Росія зупинила постачання нафти польській компанії Orlen: що буде з бензином та дизелем

PKN Orlen підкреслює, що повністю готова до такої ситуації.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

PKN Orlen підкреслює, що повністю готова до такої ситуації, і постачання до її нафтопереробних заводів можуть повністю здійснюватися морським шляхом.

«Тому призупинення постачання (з РФ, — ред.) не вплине на постачання польським споживачам, зокрема, бензину та дизеля», — додали в компанії.

З початку лютого, після закінчення контракту з «Роснєфть», постачання російської нафти покривали лише близько 10% попиту компанії Orlen на цю сировину. Це були лише трубопровідні постачання, щодо яких не були введені міжнародні санкції.

PKN Orlen відмовилася від імпорту сирої нафти морським шляхом і готового палива з Росії з початком повномасштабної війни РФ проти України, тобто значно раніше, ніж було введено ембарго ЄС на цей вид постачань.

Зараз польський нафтовий концерн імпортує нафту з Північного моря, Західної Африки, Середземноморського басейну, а також Перської та Мексиканської заток. Його важливим партнером є національна нафтова компанія Саудівської Аравії Saudi Aramco, з якою PKN Orlen уклали стратегічний контракт на постачання сирої нафти у 2022 році.

Orlen повернеться до питання, пов’язаного з призупиненням Росією постачання нафти, у вівторок, 28 лютого, під час конференції, де буде представлена ​​оновлена ​​стратегія компанії.

PKN Orlen має контракт на постачання нафти з російською компанією «Татнєфть», термін дії якого закінчується наприкінці 2024 року.

У ЄС домовилися про стелю цін на російську нафту

Росія подвоїла доходи від експорту енергоносіїв з початку вторгнення в Україну

ЄС надав Україні 1 млрд євро, а росії заплатив 35 млрд євро

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Лідери ЄС домовилися про ембарго на нафту з росії. Є винятки

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *