У березні в Україні можливе зростання захворюваності на Covid-19, – МОЗ

Протягом останніх кількох тижнів спостерігається зростання показників захворюваності на Covid-19 та госпіталізацій.

Протягом останніх двох тижнів в Україні фіксують зростання захворюваності на Covid-19. Крім тогО. збільшилась кількість госпіталізацій внаслідок вірусу. Про це в ефірі Єдиного телемарафону повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Він зазначив, що за прогнозами МОЗ пікові показники захворюваності на Covid-19 за підсумками усіх минулорічних сезонів і поточного сезону, будуть з кінця лютого і майже весь березень.  Як і раніше, найчастіше хворіють люди віком понад 60+ років. В межах цієї когорти лишається найбільшою кількість летальних випадків.

Читайте також: Бустерна доза. Навіщо, кому потрібна, як отримати і чим відрізняється від додаткової

«Кількість ліжок в країні абсолютно достатня для того, щоб надавати якісну та ефективну медичну допомогу. І навіть немає загрози перевантаження закладів охорони здоров’я. Ситуація абсолютно керована, ліжка є, кисень є», – зазначив він.

Нагадаємо, що на Львівщині збільшилась кількість хворих на Covid-19 на 43% в порівнянні з попереднім тижнем. Упродовж минулого тижня в області провели 4 861 досліджень на Covid-19, з них 772 – позитивні.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *