Хатинка у контейнері для сміття за $5 тисяч (фотоогляд)

Художник і архітектор Гаррісон Маршал перетворив смітник на крихітний будиночок і переїхав туди минулого місяця.

Це унікальне житло розташоване на південному сході Лондона, недалеко від Тауерського мосту.

Про цю історію розповів Insider, пише Dailylviv.com.

Коли минулого літа 28-річний Гаррісон Маршал, архітектор і художник, почав шукати нове житло для оренди в Лондоні, його вразили «божевільні» ціни. Митець придумав цю ідею після того, як безуспішно намагався знайти житло, яке міг би собі дозволити.

Маршал спроектував і побудував цей маленький будинок після того, як останні сім років провів у роботі над дизайном і будівництвом проєктів для благодійних організацій за кордоном.

Усі матеріали для будівництва коштували господареві 4000 фунтів стерлінгів або 4800 доларів. 

Хатинка має антресольне ліжко, раковину та кухню, але без ванної кімнати. У Маршала є портативний біотуалет, а душ він приймає на роботі чи в спортзалі.

Маршал побудував крихітний будинок за кілька місяців, переважно у вільний час у вечірній час. Йому допомагали друзі. Він почав жити в маленькому будинку минулого місяця.

«Я вибрав найгіршу пору року, щоб побудувати хатинку, оскільки це було в грудні через похолодання та сніг, і найгіршу пору року, щоб переїхати в неї», — сказав Маршалл.

«Як тільки я ляжу в ліжко, це не так вже й погано. Конструкція добре ізольована, але щоранку я боюся висунути ногу за ковдру і вийти вранці», — додав він.

У хатинці є також маленький резервуар для води, який він наповнює зі шланга, що належить сусідові, щоб він міг помити посуд і почистити зуби. Однак туалету зі змивом немає.

З одного боку будконструкції Маршал зберігає більшу частину свого одягу та деякі інструменти.

Маршал планує прожити в крихітному будинку-смітнику рік, але готовий залишитися надовше.

Його основні вихідні витрати — 50 фунтів стерлінгів (60 доларів США) на місяць за оренду смітника на території однієї з благодійних організацій. 

“Високі ціни на оренду – це проблема, яка зачіпає мільйони людей, – каже Маршал. – Моя мета полягає в тому, щоб підштовхнути до більш творчого мислення про різні способи життя людей зараз і про те, як більше думати про соціальне житло”. 

Він вважає, що доступне житло має бути краще інтегровано в процес проектування великомасштабних житлових забудов.

А тепер – фотоекскурсія:

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *