Нові можливості для клієнтів ВЕНКОН

Новинка: замовлення монтажу одразу на касі магазину у Львові!

ВЕНКОН – це мережа магазинів техніки, яка об’єднує всю Україну! І наша нова локація – Львів!

Водночас з відкриттям нової філії нашим клієнтам відкриваються нові двері – тепер можна обрати товар у фізичному магазині і самостійно забрати, не витрачаючи час на очікування доставки.

До того ж, ми маємо команду професійних фахівців, які виконують якісний монтаж будь-якої техніки!

Пропонуємо Вам поверхнево ознайомитись з товаром.

У продажу наявні системи:

● опалення (обігрівачі, котли, радіатори);

● кондиціювання (спліт та мультиспліт системи, промислові та моноблочні; кондиціонери, теплові насоси та необхідні матеріали);

● вентиляції (вентилятори, рекуператори, бризери, провітрювачі);

● сантехніки;

● водоочистки;

● альтернативної енергетики.

ВЕНКОН робить все, аби забезпечити клієнтів найкращою технікою. Саме тому наш асортимент постійно розширюється – все необхідне для сучасного життя чекає на Вас!

Новинка: замовлення монтажу одразу на касі магазину у Львові! Команда досвідчених фахівців розпланує та виконає роботу з будь-якою системою – розпочинаючи від проектування нашими інженерами і закінчуючи встановленням техніки групою монтажників. Питання пошуку робітників – автоматично знято.

VENCON.UA не боїться нічого, навіть відключень світла! Завдяки встановленим системам альтернативного живлення – генераторам – наші фахівці здатні консультувати клієнтів безперервно, не залежачи від стабілізаційних заходів або технічних робіт.

Одночасно з відкриттям нового магазину ми вирішили кілька важливих питань, що стосуються оплати. Одне з них – доступність безготівкового розрахунку. Тепер кожен співробітник виїжджає на об’єкт з портативним терміналом, щоб зробити економічну частину максимально зручною для клієнтів!

Також наші покупці мають змогу розраховуватися впродовж 10 місяців абсолютно без відсотків – це набагато полегшує оплату та робить наш товар і послуги доступними кожному!

У зв’язку з відкриттям нового магазину кожного покупця, який завітає до нас у цей святковий день, чекатиме знижка у розмірі 10%. Вона доступна за промокодом DAILYLVIV, а термін дії акції – до 31.03.2023 р.

VENCON.UA робить все можливе для доступності своєї продукції – починаючи з полегшеної оплати і закінчуючи групою фахівців, які професійно виконують будь-який вид роботи.

Магазин розташовується за адресою: м. Львів, вул. Стрийська 45А.

До зустрічі у Львові!

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *