Олександр Камишін залишає посаду голови правління «Укрзалізниці»

Натомість він займатиметься розвитком євроінтеграції української залізниці у Європі.

Олександр Камишін залишає посаду голови правління «Укрзалізниці». Натомість він займатиметься розвитком євроінтеграції української залізниці у Європі. Про це він Камишін повідомив у своєму Телеграм-каналі.

«369-й день війни. Залізниця продовжує працювати за графіком.  А я подаю у відставку. За спільним рішенням з віцепрем’єром Кубраковим очолю офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі. Залишаю позицію зі спокійним серцем. Компанія працює чітко і злагоджено», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: «Укрзалізниця» запустила масштабну програму дерусифікації

Він також подякував президента Володимиру Зеленському та віцепремʼєру Олександру Курбакову за високу оцінку його роботи. 

Для довідки

Олександр Камишін – управлінець, голова правління АТ «Укрзалізниця» з 1 квітня 2022 року (з 11 серпня 2021 року виконував обов’язки голови правління АТ «Укрзалізниця»). До того, як її очолив, – менеджер у Dragon Capital і SCM, засновник компаній Latifundist Media, Grano Group, AgTech Farm та Fortior Capital.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *